SERTİFİKA

0
284
VG Bağımsız Kuruluş

VGT uluslararası alanda DEKRA ile varız dedi!

VGT kalitesi, vizyonumuz ve hedeflerimizle uyumlu olarak, profesyonellik standartlarını sürdürmeye devam ediyor. 2020 yılında DEKRA EN ISO 5011 sertifikasını başarıyla almış bulunuyoruz ve şu anda EN ISO 5011 güvencemizi koruyarak otomotiv sektörünün önde gelen firmalarından FİL FİLTRE laboratuvarlarından yine uluslararası düzeyde TÜRKAK sertifikası almış bulunuyoruz. Bu sertifikaları alırken üretim kalitemizden ödün vermeden, üretim hızımızı kesmeden ilerliyoruz.

2017 yılında başlayan serüvenimiz, 2019’da aldığımız önemli kararlar sonucunda 2020 yılında VGT’yi uluslararası sertifikasyon ve raporlama hedefine doğru adımlar atmamızı sağladı.

Hedeflerimizi gerçekleştirmek amacıyla yaptığımız titiz çalışma ve incelemeler sonucunda, Almanya’nın en büyük ve dünyanın üçüncü büyük belgelendirme kuruluşu olan DEKRA ile VGT’yi raporlamak ve sertifikalandırmak için işbirliği yapmaya karar verdik.

Dekra ile işbirliği yapma seçimimiz, otomobil üreticilerine sunduğu mükemmel hizmetleriyle tanınan bu kuruluşun deneyim ve güvenilirliğine dayanmaktadır.

Serifika ve test raporlarımızı buradan inceleyebilirsiniz.

Youtube kanalımızda izlemeye devam edin.