Ödüllerimiz

Biliyoruz ki! Memleketimizi yükseltecek olan tek çözüm üretimdir. Bu yüzden VGT'yi "Bizim için VGT herşeyin üstünde, yalnızca BAYRAĞIMIZIN altındadır." olarak nitelendiriyor öyle de yaşıyoruz.

Dillan Marshal

Building Inspector

Clive Stephany

Project Manager

Odell Tye

Carpenter

Colton Wilson

Civil Engineer

ÖDÜLLERİMİZ

VGT VAKUM GÜCÜ TEKNOLOJİSİ® DELTA PLASTİK MAKİNA SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

1998'den günümüze plastik sektöründe ürün geliştirme, AR-GE/ÜR-GE ve makina üretim tesisi gibi faaliyetlerde bulunan Delta Plastik Makina San.Tic.Ltd.Şti, VGT markası ile 2017 yılında otomotiv sektöründe de faaliyet göstermektedir.

Faaliyet gösterdiğimiz her alanda başta çevremiz ve müşterilerimiz olmak üzere aynı havayı tükettiğimiz toplumumuza değer katan çevreci ve güvenilir hizmet anlayışımızı Dünya'ya hakim kılmaktır.

Değerlerimiz;

Doğamız, en değerli varlığımız ve varlığımızı sürdürme nedenimizdir. Bundan sebep yaptığımız her yatırımda aynı hassasiyetle üretim yapmaktayız. Makina üretim tesisimizin son sistem geri dönüşüm hatları kurmasının yanı sıra VGT ile de araçların çevreye yaydığı zararlı gazları ciddi oranda düşürmekteyiz. Tüm davranış ve iş anlayışımıza yasalar ve evrensel etik değerler yön verir.

Bize Ulaşın

Adres

Sümer, İstanbul Test ve Montaj Merkezi:,
30. Sk. No: 29,
34000 Zeytinburnu/İstanbul

Email: info@vgt.com.tr

Bizi Arayın:

Çalışma Saatlerimiz:

Pazartesi - Cumartesi: 09:00 - 18:00

Adres:

Sümer, İstanbul Test ve Montaj Merkezi:, 30. Sk. No: 29, 34000 Zeytinburnu/İstanbul

FOUNDED IN

1945

Independent privately owned company delivering high standard consulting services in the construction industry.

PROJECTS DONE

148

Pre-construction, surveyors, designers, builders, project managers we build construction teams that have all the skill sets.

HAPPY CLIENTS

106

Happy customers who get their issue resolved tell 4 to 6 people about their experience. Talk to your customers as you would in person.

WANT TO WORK TOGETHER?