Hakkımızda

Biliyoruz ki! Memleketimizi yükseltecek olan tek çözüm üretimdir. Bu yüzden VGT'yi "Bizim için VGT herşeyin üstünde, yalnızca BAYRAĞIMIZIN altındadır." olarak nitelendiriyor öyle de yaşıyoruz.

Dillan Marshal

Building Inspector

Clive Stephany

Project Manager

Odell Tye

Carpenter

Colton Wilson

Civil Engineer

BİZ KİMİZ ?

VGT VAKUM GÜCÜ TEKNOLOJİSİ® DELTA PLASTİK MAKİNA SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

1998'den günümüze plastik sektöründe ürün geliştirme, AR-GE/ÜR-GE ve makina üretim tesisi gibi faaliyetlerde bulunan Delta Plastik Makina San.Tic.Ltd.Şti, VGT markası ile 2017 yılında otomotiv sektöründe de faaliyet göstermektedir.

Faaliyet gösterdiğimiz her alanda başta çevremiz ve müşterilerimiz olmak üzere aynı havayı tükettiğimiz toplumumuza değer katan çevreci ve güvenilir hizmet anlayışımızı Dünya'ya hakim kılmaktır.

Değerlerimiz;

Doğamız, en değerli varlığımız ve varlığımızı sürdürme nedenimizdir. Bundan sebep yaptığımız her yatırımda aynı hassasiyetle üretim yapmaktayız. Makina üretim tesisimizin son sistem geri dönüşüm hatları kurmasının yanı sıra VGT ile de araçların çevreye yaydığı zararlı gazları ciddi oranda düşürmekteyiz. Tüm davranış ve iş anlayışımıza yasalar ve evrensel etik değerler yön verir.

İlkemiz;

"KAIZEN" Japoncadaki "KAI değişim ve ZEN daha iyi anlamına gelen kelimelerin birleşimi ile oluşan, sürekli iyileştirme anlamına gelir. Öncelikli amacı üretimdeki süreci küçük ama etkili değişikler ile daha iyi hale getirmektir.Çalışanlarımıza önem verir, onların sürekli gelişimlerine yatırım yaparız. Yaratılan kaynakları en verimli şekilde yeni yatırımlara yönlendirir; ülkemiz ekonomisine güç katmaya çalışırız. İş ortaklarımız ve tedarikçilerimizle şeffaf ve adil ilişkiler yürütmeye özen gösteririz.

Misyonumuz ve Vizyonumuz;

MEMLEKETİMİZE katma değer kazandıran her iş kolunun takipçisi ve destekçisiyiz. İnsanlığın üzerinde yaşamış olduğu doğanın korunması ve hava kirliliğine karşı sektörel bazda geliştirilmiş olan ürün ve hizmetlerle insanlığa ve doğaya faydalı olmayı sürekli kılmaktır.

"%98 kullanıcı memnuniyeti"

Dünya'nın dört bir yanında 19.000'i aşkın aile üyesi.

Bize Ulaşın

Adres

Sümer, İstanbul Test ve Montaj Merkezi:,
30. Sk. No: 29,
34000 Zeytinburnu/İstanbul

Email: info@vgt.com.tr

Bizi Arayın:

Çalışma Saatlerimiz:

Pazartesi - Cumartesi: 09:00 - 18:00

Adres:

Sümer, İstanbul Test ve Montaj Merkezi:, 30. Sk. No: 29, 34000 Zeytinburnu/İstanbul