%40'a Varan Yakıt Tasarrufu

Aracınızla Ücretsiz Test Turuna Katılın

Bizi Takip Edin :

Telefon Numarası:

(0850) 304 08 48

Çalışma Saatleri:

Mon - Sat: 08:00 - 17:00

E-mail:

info@vgt.com.tr

Vakum Gücü Teknolojisi

VGT ile Performans

VGT sayesinde yanma kalitesi artar, bu sayede de erken tork kazanırsınız.Yani VGT kısaca gaza basma sürenizi düşüren teknolojidir! İçten yanmalı motorlu aracınızda %20-40 aralığında yakıt tasarrufu yapmanız için VGT büyük bir fırsattır!

VGT yakıt tasarruf cihazı

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Yakıt tasarrufu için VGT olmazsa olmazdır!

VGT bir buluştur ve her buluş gibi ezber bozmaktadır. Bilinen tüm tekniklerin önüne geçen VGT, size erken tork kazandırır. Yanma verimi yükselten VGT sayesinde kazandığınız kazanımları doğru kullanırsanız %40'a varan yakıt tasarrufu sağlayabilirsiniz. Fiat Egea İstanbul/Etiler bölgesi ticari taksi kullanıcımız(tıklayın) gibi siz de yakıt tasarrufu sağlamak isterseniz ücretsiz ve benzersiz test turumuza bekleriz.

VGT ile kazanımları doğru kullanmak

Her ücretsiz VGT test turuna geldiğinizde, size doğru sürüş teknikleri donanımlı teknik ekibimiz tarafından tarif edilir. VGT sayesinde güce erken ulaşmanız, alt devirlerin canlanması, gaza az basmanız, az vites geçişi sağlamanız ile hem şehir içi hem de şehir dışı istediğiniz her sürate konforlu hızlanmanız sağlanır. Yakıt tasarrufu yaparsınız. Bu kazanımlar sayesinde yola olan dikkatiniz artar, sizinle birlikte yolcularınız da konforlu ve güvenli seyahat sağlarlar.

VGT ile mekanik ömür artışı

VGT sayesinde aracınızı alt devirlerde zorlamadan çalıştırırsınız. Özellikle alt viteslerde daha düşük devirlerde 500-1000devir(araca göre değişiklik gösterir) daha aşağıda aracınızdan tork alırsınız bu da aracınızın mekanik ömrünü uzatır.

VGT ile performans

VGT alt devirlerde kazanamadığımız optimum yanma oranını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Siz de dip gaz yaparak kazanmaya çalıştığınız performansı, motorunuzu yormadan neredeyse çeyrek oranda pedala basarak kazanırsınız.

VGT ile #gelecektensorumluyum

Birleşmiş Milletler'in Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları (SKA), diğer bir deyişle Küresel Amaçlar, yoksulluğu ortadan kaldırmak, gezegenimizi korumak ve tüm insanların barış ve refah içinde yaşamasını sağlamak için evrensel eylem çağrısıdır. VGT sayesinde yedinci yılımızda 60.000 motorlu taşıt %80-%95 oranında gayet az zehirli gaz yayarak, içten yanmalı motorlu araçların sebep olduğu hava kirliliğini en az seviyeye indirmektedir.

VGT iklim eylemine çözüm önerisi

VGT sayesinde yanma kalitesi artar, bu sayede de emisyon oranları çok ciddi oranda düşüş göstermektedir. İklim değişikliği ve etkileri ile mücadele etmek için içten yanmalı motorların çevreye yaydığı zararlı gazları düşürmek, neredeyse sıfırlamak için VGT büyük bir fırsattır!

VGT ile aracınız hep orijinal

Teknik olarak VGT;

İçten yanmalı motorlar için geliştirilen, tam yanmaya en yakın yanma hedefli kurgulanan ve hassas fizik hesapları, vakum prensiplerinden oluşan kontrollü hava ünitesidir. VGT, içeriğini hava depolama, iki kademeli filtreleme, hava kontrol üniteleri oluşturmaktadır. VGT, motorun emişi ile motora her devirde ihtiyacı olan havayı servis etmek üzere kusursuzca tasarlanmıştır.

60.000+
VGT'li Araç
31
Bayi

VGT

Bugüne dek bildiklerinizi unutun, klişeleri arkanızda bırakın, aracınızda VGT ile benzersiz deneyimi yaşayın. VGT anlatılmaz, yaşanır!

Sertifika ve Test Raporlarımız

Bize Ulaşın

Adres

Sümer, İstanbul Test ve Montaj Merkezi:,
30. Sk. No: 29,
34000 Zeytinburnu/İstanbul

Email: info@vgt.com.tr

Bizi Arayın:

Çalışma Saatlerimiz:

Pazartesi - Cumartesi: 09:00 - 18:00

Adres:

Sümer, İstanbul Test ve Montaj Merkezi:, 30. Sk. No: 29, 34000 Zeytinburnu/İstanbul